KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15978049
nr 1597 8049
Anna Rosenbäck
(f. 1969), Sverige
Oljemålning, Signerad A tergo. Olja på duk, 50x60, oramad
måndag 12 februari 2024
kl 19:34:04
Anna Rosenbäck
Läs mer om Anna Rosenbäck